Home

قريبا تحية الرقابة 4 liga podkarpacka 90 minut Poland حقيقة حليب صفة مميزة

4 liga podkarpacka. Niesamowita końcówka Ekoballu Sanok! Stali II Rzeszów  wypuściła dwubramkową przewagę w doliczonym czasie gry | Gol24
4 liga podkarpacka. Niesamowita końcówka Ekoballu Sanok! Stali II Rzeszów wypuściła dwubramkową przewagę w doliczonym czasie gry | Gol24

4 liga podkarpacka. JKS Jarosław - Polonia Przemyśl. Dwie czerwone kartki i  jeden gol [ZDJĘCIA] | Nowiny
4 liga podkarpacka. JKS Jarosław - Polonia Przemyśl. Dwie czerwone kartki i jeden gol [ZDJĘCIA] | Nowiny

IV liga 2023/2024, grupa: podkarpacka

90minut.pl
90minut.pl

4 liga podkarpacka. Michał Daniel, napastnik Izolatora Boguchwała: Gdybyśmy  dzisiaj wygrali, to byłbym z siebie zadowolony | Nowiny
4 liga podkarpacka. Michał Daniel, napastnik Izolatora Boguchwała: Gdybyśmy dzisiaj wygrali, to byłbym z siebie zadowolony | Nowiny

4 liga podkarpacka. Igloopol Dębica pokonał u siebie Głogovię Głogów  Małopolski [RELACJA, ZDJĘCIA] | Nowiny
4 liga podkarpacka. Igloopol Dębica pokonał u siebie Głogovię Głogów Małopolski [RELACJA, ZDJĘCIA] | Nowiny

Piłka nożna. IV liga podkarpacka. Zwycięstwo Czarnych Jasło na otarcie łez

4 liga podkarpacka. Sokół wypunktował sanoczan [RELACJA, ZDJĘCIA] | Gol24

SPEC Stal Łańcut

4 liga podkarpacka. Siedem goli w Jarosławiu. JKS wygrał z Igloopolem  Dębica 5:2 [RELACJA, ZDJĘCIA] | Gol24
4 liga podkarpacka. Siedem goli w Jarosławiu. JKS wygrał z Igloopolem Dębica 5:2 [RELACJA, ZDJĘCIA] | Gol24

4 liga podkarpacka. Hit nie zawiódł, SPEC Stal Łańcut pokonała Cosmos w  ostatniej minucie [RELACJA] | Nowiny
4 liga podkarpacka. Hit nie zawiódł, SPEC Stal Łańcut pokonała Cosmos w ostatniej minucie [RELACJA] | Nowiny

90 minut z: Michał Cach

CzwartoLiGolazo! 6 bramek w Kamieniu! | 6. kolejka | 4. Liga Podkarpacka -  YouTube
CzwartoLiGolazo! 6 bramek w Kamieniu! | 6. kolejka | 4. Liga Podkarpacka - YouTube

4 liga podkarpacka. Polonia Przemyśl zremisowała ze Stalą II Mielec grając  tylko w jedenastu [ZDJĘCIA] | Przemyśl Nasze Miasto
4 liga podkarpacka. Polonia Przemyśl zremisowała ze Stalą II Mielec grając tylko w jedenastu [ZDJĘCIA] | Przemyśl Nasze Miasto

4 liga podkarpacka. Cosmos Nowotaniec po przerwie wysadził Karpaty Krosno w  kosmos [RELACJA, ZDJĘCIA] | Nowiny
4 liga podkarpacka. Cosmos Nowotaniec po przerwie wysadził Karpaty Krosno w kosmos [RELACJA, ZDJĘCIA] | Nowiny

4 liga podkarpacka. Piłkarze pierwszego zespołu Stali Mielec nie pomogli  drużynie rezerw w odniesieniu zwycięstwa nad Izolatorem | Nowiny
4 liga podkarpacka. Piłkarze pierwszego zespołu Stali Mielec nie pomogli drużynie rezerw w odniesieniu zwycięstwa nad Izolatorem | Nowiny

Piłka nożna. IV liga podkarpacka. Bezcenne zwycięstwo Czarnych z Partyzantem

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia w Rzeszowie | Rzeszów

4 liga podkarpacka. Polonia Przemyśl zdobyła cenne 3 punkty w starciu z  JKS-em Jarosław [RELACJA, ZDJĘCIA] | Nowiny
4 liga podkarpacka. Polonia Przemyśl zdobyła cenne 3 punkty w starciu z JKS-em Jarosław [RELACJA, ZDJĘCIA] | Nowiny

4 liga podkarpacka. Stal Łańcut zatrzymana w Kamieniu, beniaminek odrobił  dwa gole straty | Nowiny
4 liga podkarpacka. Stal Łańcut zatrzymana w Kamieniu, beniaminek odrobił dwa gole straty | Nowiny

MKS Błękitni Ropczyce | Ropczyce

4 liga podkarpacka. Wysoka wygrana Karpat Krosno z LKS-em Skołoszów  [RELACJA, ZDJĘCIA] | Krosno Nasze Miasto
4 liga podkarpacka. Wysoka wygrana Karpat Krosno z LKS-em Skołoszów [RELACJA, ZDJĘCIA] | Krosno Nasze Miasto

Weekendowe mecze w klasach okręgowych na Podkarpaciu [RELACJE, WYNIKI,  STRZELCY] | Nowiny
Weekendowe mecze w klasach okręgowych na Podkarpaciu [RELACJE, WYNIKI, STRZELCY] | Nowiny

U-19: Polska przegrała z Walią w meczu towarzyskim. Dariusz Gęsior ma nad  czym myśleć | Gol24
U-19: Polska przegrała z Walią w meczu towarzyskim. Dariusz Gęsior ma nad czym myśleć | Gol24

4 liga podkarpacka. Dużo emocji w starciu PZU SMS-u Resovii II z Błękitnymi  Ropczyce [RELACJA, ZDJĘCIA] | Gol24
4 liga podkarpacka. Dużo emocji w starciu PZU SMS-u Resovii II z Błękitnymi Ropczyce [RELACJA, ZDJĘCIA] | Gol24

4 liga podkarpacka. Pogrom w Sędziszowie, Lechia na kolanach, hat-trick  Krajewskiego | Nowiny
4 liga podkarpacka. Pogrom w Sędziszowie, Lechia na kolanach, hat-trick Krajewskiego | Nowiny

4 liga podkarpacka. Karpaty Krosno obudziły się po przerwie i wygrały w  Przemyślu. Gole w końcówce meczu [RELACJA] | Nowiny
4 liga podkarpacka. Karpaty Krosno obudziły się po przerwie i wygrały w Przemyślu. Gole w końcówce meczu [RELACJA] | Nowiny

III liga polska w piłce nożnej (grupa IV) – Wikipedia, wolna encyklopedia

Piłka nożna. IV liga podkarpacka. Porażka Czarnych Jasło w Mielcu

4 liga podkarpacka. Lider z Wiązownicy przegrał z Polonią Przemyśl choć nie  był zespołem słabszym [ZDJĘCIA] | Przemyśl Nasze Miasto
4 liga podkarpacka. Lider z Wiązownicy przegrał z Polonią Przemyśl choć nie był zespołem słabszym [ZDJĘCIA] | Przemyśl Nasze Miasto

4 liga podkarpacka. Korona Rzeszów trochę postraszyła, ale Karpaty Krosno  opanowały sytuację. Zdjęcia z meczu i trybun | Nowiny
4 liga podkarpacka. Korona Rzeszów trochę postraszyła, ale Karpaty Krosno opanowały sytuację. Zdjęcia z meczu i trybun | Nowiny

Piłka nożna. IV liga podkarpacka. Cenne zwycięstwo - po nerwowej grze -  Czarnych Jasło
Piłka nożna. IV liga podkarpacka. Cenne zwycięstwo - po nerwowej grze - Czarnych Jasło

III liga polska w piłce nożnej (2019/2020) – Wikipedia, wolna encyklopedia

IV liga polska w piłce nożnej (grupa podkarpacka) – Wikipedia, wolna  encyklopedia
IV liga polska w piłce nożnej (grupa podkarpacka) – Wikipedia, wolna encyklopedia

4 liga podkarpacka. JKS Jarosław lepszy od Wisłoka Wiśniowa [RELACJA,  ZDJĘCIA] | Nowiny
4 liga podkarpacka. JKS Jarosław lepszy od Wisłoka Wiśniowa [RELACJA, ZDJĘCIA] | Nowiny

4 liga podkarpacka. Wyrwali zwycięstwo w końcówce meczu | Nowiny

4 liga podkarpacka. Legion Pilzno wypunktował Lechię Sędziszów Małopolski  na swoim boisku | Nowiny
4 liga podkarpacka. Legion Pilzno wypunktował Lechię Sędziszów Małopolski na swoim boisku | Nowiny

4 liga podkarpacka. JKS Jarosław pokonał Błękitnych Ropczyce. Dwie bramki  Kamila Bały | Nowiny
4 liga podkarpacka. JKS Jarosław pokonał Błękitnych Ropczyce. Dwie bramki Kamila Bały | Nowiny

90minut.pl
90minut.pl

4 liga podkarpacka. Igloopol Dębica przespał połowę i przegrał z Ekoball  Stalą Sanok [ZDJĘCIA] | Nowiny
4 liga podkarpacka. Igloopol Dębica przespał połowę i przegrał z Ekoball Stalą Sanok [ZDJĘCIA] | Nowiny

4 liga podkarpacka. Gole i emocje w Krośnie. Karpaty ograły Izolatora  Boguchwała 3:2 [RELACJA, ZDJĘCIA] | Gol24
4 liga podkarpacka. Gole i emocje w Krośnie. Karpaty ograły Izolatora Boguchwała 3:2 [RELACJA, ZDJĘCIA] | Gol24

90minut.pl
90minut.pl

Kibice w Puławach obejrzeli pięć bramek. Jubileuszowy sparing padł łupem  Legii | Gol24
Kibice w Puławach obejrzeli pięć bramek. Jubileuszowy sparing padł łupem Legii | Gol24

4 liga podkarpacka. Sokół Kolbuszowa Dolna upolował Koronę Rzeszów i  komplet punktów | Gol24
4 liga podkarpacka. Sokół Kolbuszowa Dolna upolował Koronę Rzeszów i komplet punktów | Gol24

Piłka nożna. IV liga podkarpacka. Indolencja strzelecka Czarnych Jasło

90minut.pl
90minut.pl

4 liga podkarpacka. Lechia Sędziszów Małopolski wygrała z rezerwami Resovii  4:3. Mecz w 67. minucie został wstrzymany, pojawiła się karetka | Nowiny
4 liga podkarpacka. Lechia Sędziszów Małopolski wygrała z rezerwami Resovii 4:3. Mecz w 67. minucie został wstrzymany, pojawiła się karetka | Nowiny

4 liga podkarpacka. Polonia Przemyśl pokonała Stal II Rzeszów 3:2 [ZDJĘCIA]  | Przemyśl Nasze Miasto
4 liga podkarpacka. Polonia Przemyśl pokonała Stal II Rzeszów 3:2 [ZDJĘCIA] | Przemyśl Nasze Miasto

Piłka nożna. IV liga podkarpacka. Tylko cud może uratować Czarnych Jasło  przed degradacją
Piłka nożna. IV liga podkarpacka. Tylko cud może uratować Czarnych Jasło przed degradacją